ENGLISH TÜRKÇE  
   
15.CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
Mobilya ihracatının yüzde 25’ini sağlayan CNRİMOB Uluslar arası İstanbul Mobilya Fuarı 15. kez kapılarını açıyor
Türkiye mobilya sektörünün tüm paydaşlarını aynı platformda bir araya getiren CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 15. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek olan fuar; Mobilya Dernekleri Federasyonu ve T.C. Ticaret Bakanlığı iş birliğinde KOSGEB desteğiyle gerçekleştiriliyor.
Türkiye ekonomisinin en önemli sektörlerinden mobilya sektörünü tek çatı altında buluşturan CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 15. kez kapılarını açmak için hazırlanıyor.
Modern mobilyalardan klasik mobilyalara, modüler mobilyalardan ofis mobilyalarına, oturma gruplarından bebek, çocuk, genç mobilyalarına, yataklardan aksesuarlara kadar geniş bir yelpazede ürün gruplarının sergileneceği CNRİMOB Uluslar arası İstanbul Mobilya Fuarı, mobilya sektörünün yıllık ihracat hedefinin yüzde 25'ini karşılıyor. MOSFED ve Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, bu yıl 11 bini yabancı 90 bin ziyaretçiyi ağırlamayı hedefliyor. Toplam 500 markanın katılması hedeflenen fuar, sektörün 2023 yılında hedeflediği 10 milyar dolar ihracat rakamına ulaşmasında önemli rol oynuyor. Türk mobilya endüstrisinin en güzel örneklerinin sergilendiği CNRİMOB'un ziyaretçi profilini uluslar arası ve ulusal olmak üzere, zincir mağazaların yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya mağazalarının sorumluları oluşturuyor. 11 salonda 500'ün üzerinde firmanın 1000'den fazla marka ile katılım göstereceği CNRİMOB, yurt dışından gelen mobilya heyetlerini de ağırlayarak sektörün yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü oluyor.
Yurt dışından ve yurt içinden gelen misafirlerinin fuar döneminde bir zorlukla karşılaşmaması için en ince detaya kadar düşünen CNR EXPO Yeşilköy, misafirlerine alan kiralama hizmetleri, fuar destek hizmetleri, seyahat hizmetleri, catering hizmetleri ve özel dekorasyonlu stand ayarlama hizmeti veriyor.
Türkiye mobilya sanayisinin gelişiminde kilit nokta olan CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de ziyaretçilerini bekliyor.
 
 
 
 
           
Yaklaşan Etkinlikler
 
 
 
 
 
SİTE HARITASI
KURUMSAL
ÜYELERİMİZ
HABERLER
ETKİNLİKLER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. İDTM, A2 Blok No:10 K:12 Ofis 376 Yeşilköy - Istanbul
T:+90 212 465 03 00
F: +90 212 465 03 01
E: bilgi@mosfed.com
MARKALAR
Üye kuruluşlarımıza bağlı markaları görüntülemek için tıklayınız.
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...
Tüm Haklari Saklidir 2017 © MOSFED Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri