ENGLISH TÜRKÇE  
   
15.CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
15.CNRİMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı

Rekorlarla kapanan CNR İMOB 5 Kıtayı Buluşturdu
CNR İMOB - 14.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı için bu yıl ziyaretçi, katılımcı sayısı ve düzenlendiği alan itibariyle rekor yılı oldu. Fuarı, 46 bin 875’i yabancı olmak üzere, toplam 166 bin 23 profesyonel ziyaretçi gezdi.
 
 Sektördeki birlikteliğin de etkisi ile şu an mobilya alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olan CNR İMOB, 22-27 Ocak 2019'da da dünyanın en iyi fuarı olmaya aday.
 
 Türkiye’nin en büyük ve tek uluslararası mobilya fuarı olan CNR İMOB-14.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı tamamlandı. Fuar, 500’ün üzerinde firmanın katılımı ile 150 bin metrekare alanda düzenlendi. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ekonomi Bakanlığı ve İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) desteğinde gerçekleştirilen fuar, katılımcı, ziyaretçi sayısı, kurulduğu alan ve oluşan iş hacmi açısından ulaşılması güç rekorlara imza attı. CNR EXPO Yeşilköy’de 6 gün boyunca açık kalan CNR İMOB’u 46 bin 875’i yabancı, 119 bin 148’i yerli olmak üzere, toplam 166 bin 23 profesyonel ziyaretçi gezdi.
 
 
Sektör 2018’de CNR İMOB çatısında buluştu
 
Çocuk odasından ofis mobilyasına kadar bu yıla damgasını vuran binlerce yeni ürünün sergilendiği fuarla ilgili bilgi veren CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, “Bu yıl fuarımız için çok başarılı bir yıl oldu. 2018 mobilya sektörü için birlikteliğin sembolü oldu. Sektör hemen hemen aynı dönemde iki ayrı fuar düzenliyor. Bu durum sektörü bölüyor. 2019'da mobilya sektörünün tek fuarı CNR İMOB olacak. Sektördeki birlikteliğin de etkisi ile şu an mobilya alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olan CNR İMOB, önümüzdeki yıl dünyanın en iyi fuarı olmaya aday olacak. Fuarımızdaki bir diğer yenilik de sektördeki ürün çeşitlerini kategorilendirdik. Çocuk-modern-klasik-ofis gibi alanlardaki mobilya ürünleri kendi içlerinde gruplandırarak ayrı ayrı hollerde sergiledik. Bu düzenleme sayesinde sektörün fuardan sağladığı verimliliği artırmayı hedefliyoruz” diye konuştu. 
 
 
Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti 
 
Fuar, Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından birine ev sahipliği yaptı. CNR İMOB bünyesinde organize edilen alım heyetleri B2B Eşleştirme Programı kapsamında, mobilya sektörünün lider ülkeleri İtalya, Almanya, Avusturya, İsviçre’nin yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan Suudi Arabistan, Irak, Kuveyt, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri’nin de aralarında olduğu, 114 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırladı. Fuarda kurulan özel B2B alanında Körfez, Avrupa ve Kuzey Afrika ülkelerinden gelen 260 firma Türk mobilya üreticileri ile bir araya geldi.
 
 
 
CNR İMOB Closed With Record-Breaking Numbers and United 5 Continents
This year has been record-breaking for CNR İMOB-14. International Furniture Fair with its visitors, exhibitors and exhibiting area. The fair had a total of 166 thousand 23 professional visitors, including 46 thousand 875 foreigners.  
With the union of the industry, the world’s second-biggest furniture fair CNR İMOB, will likely become the best on January 22-27 of 2019.”
IMOB is the junction for global buyers and sellers of the furniture industry. The fair supports furniture business to enlarge its trade volume worldwide.
 14th IMOB Istanbul 2018 which is known as the world’s third-biggest furniture fair, attracted a great attention from the furniture industry professionals. IMOB will host once again the finest home furnishings, interior designs and global furniture trends between 22-27 January 2019 cooperation with MOSFED (Turkish Furniture Industrialists Federation).
IMOB gives the unique opportunity to furniture companies to meet with professionals from different countries and increase their business volume for many years.
Let’s discover the World’s most important furnishing market in Istanbul!
 

Başlangıç Tarihi: 22.01.2019
Bitiş Tarihi: 27.01.2019
 
 
           
Yaklaşan Etkinlikler
 
 
 
 
 
SİTE HARITASI
KURUMSAL
ÜYELERİMİZ
HABERLER
ETKİNLİKLER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. İDTM, A2 Blok No:10 K:12 Ofis 376 Yeşilköy - Istanbul
T:+90 212 465 03 00
F: +90 212 465 03 01
E: bilgi@mosfed.com
MARKALAR
Üye kuruluşlarımıza bağlı markaları görüntülemek için tıklayınız.
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...
Tüm Haklari Saklidir 2017 © MOSFED Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri