ENGLISH TÜRKÇE  
   
Misyon & Vizyon

MOSFED TÜZEL KİŞİLİĞİ

 Türkiye Mobilya Sektörü, her geçen gün üretimini arttırmakta ve ürettiği mobilyaları 204 ülkeye ihraç etmektedir. Sektörümüz, 2014 yılı sonunda ulaştığı 10 milyar $’ı aşkın üretim ve 2,4 milyar $’lık ihracat ile dış ticaret fazlası veren nadir sektörlerden biri olmuştur.

 Bu doğrultuda Federasyonumuz, 2014 yılında sektörün sahip olduğu potansiyeli daha ileri taşımak; sektörün tasarım, markalaşma, pazarlama gibi “kurumsallaşma” başlığı altında toplanabilecek sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve üretim ile ihracatta koyulmuş hedeflere ulaşmak amacıyla sektörün önde gelen derneklerinin “çatı kuruluşu” olarak kurulmuştur. MOSFED tüzel kişiliği, bugün sektörde 61 ilde, 36.000 üretim birimi ile tabana yayılmış üreticilerin iradesini temsil eden en önemli aktördür.


Misyonumuz

Mobilya sektörünün ulusal ve uluslararası gelişimine katkıda bulunmak adına kendisine bağlı dernekler arasında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak,  sektörü ilgilendiren önemli hususlarda farkındalık yaratmak ve sektör sorunlarını ilgili mercilere taşımaktır.

Vizyonumuz

Sektördeki tüm dernekleri tek bir çatı altında toplayarak , Türkiye’yi mobilya sektöründe dünya markası haline getirmektir. 
 
 
           
KURUMSAL
 


Yaklaşan Etkinlikler
 
 
 
 
 
SİTE HARITASI
KURUMSAL
ÜYELERİMİZ
HABERLER
ETKİNLİKLER
İLETİŞİM
BİZE ULAŞIN
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. İDTM, A2 Blok No:10 K:12 Ofis 376 Yeşilköy - Istanbul
T:+90 212 465 03 00
F: +90 212 465 03 01
E: bilgi@mosfed.com
MARKALAR
Üye kuruluşlarımıza bağlı markaları görüntülemek için tıklayınız.
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...
Tüm Haklari Saklidir 2017 © MOSFED Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri