MOS Fuarcılık A.Ş, Türkiye’nin ihracat ile büyümesine inanan, Türkiye’nin ihracatına katkı sağlamak amacıyla, mobilya sektörü ile başlayan çalışmalarını yaygınlaştırarak, global ölçekte tüm sektörlerin tanıtımını yapacak ve ticaret hacmini arttıracak organizasyonları düzenlemek üzere 2020 yılında, Mobilya Dernekleri Federasyonu’nun (MOSFED) kuruluşu olarak kurulmuştur.  

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından onaylanmış olan ‘Yurtiçi/Yurtdışı Fuar Düzenleme Yetki Belgesine’ sahip olan kuruluşumuz, ulusal ve uluslararası fuarcılık ve ticareti geliştirmek için çalışan, yeniliklere açık, kaliteli hizmetler sunan, profesyonel bir kadroyla faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

MOS Fuarcılık A.Ş., yurtiçinde olduğu kadar, uluslararası iş birlikteliklerini ve ihracatımızı arttıracak yurt dışı tanıtım çalışmalarını da ağırlık vermektedir. Ticaret Bakanlığı’nın desteğiyle, İstanbul İhracatçılar Birliği denetiminde, fuarlara yaklaşık 50 ülkeden alım heyetleri ve profesyonel ziyaretçiler olmak üzere programlar düzenlemektedir. Sektör temsilcilerinin global buluşmasına ülkemizde ev sahipliği yapmak, alıcı ve ziyaretçilerin dünyanın farklı yerlerinden ülkemize gelmesini sağlayarak, yerli firmalarımızın kendilerini daha güçlü tanıtmasını sağlamak amaç ve hedefleriyle çalışmalar yapmaktadır.

error: Content is protected !!